Kancelářská technika

Společnost Timco s r.o. působí na trhu již od roku 1995 se zaměřením na prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky. V současné době má firma 7 zaměstnanců, přičemž těžištěm její činnosti je Středočeský kraj, konkrétně okresy Příbram, Benešov, Beroun a Praha-západ.


Firma se specializuje na dodávky kancelářské techniky s tím, že na všechna nabízená zařízení poskytuje záruční a pozáruční servis. Poskytujeme komplexní nabídku v oblasti kopírování a tisku, skenování, PC techniky, správy počítačových sítí a zařízení na zpracování dokumentů –  vazbu, skartaci a laminaci. Svým zákazníkům se snažíme vyjít vstříc např. možností pronájmu kancelářské a výpočetní techniky nebo nákupem na splátky.


Společnost má registrovanou ochrannou známku TIMCO.


Cílem společnosti je nabízet kvalitní služby zákazníkům, vycházející z jejich potřeb a vytvořit se zákazníkem trvalý vztah vzájemné spolupráce, který povede k jeho maximální spokojenosti. Zákazníkům nabízíme služby s vysokou přidanou hodnotou, které jim umožní soustředit se na jejich vlastní podnikání a nezabývat se podpůrnými činnostmi.

 

 

 

 

2012-2015 Timco s.r.o. | všechna práva vyhrazena Design: Jiří Brda  |  Web | www.reklalink.cz