Kancelářská technika

Produkty

Kancelářská technika

Zajišťujeme prodej multifunkčních zařízení, kopírek, tiskáren a skartovačů. Jsme autorizovaným partnerem většiny výrobců kancelářské techniky. Servisní podporu však zajišťujeme na všechny značky. Nabízíme černobílé, barevné i velkoformátové multifunkční zařízení, kopírky a tiskárny vč. spotřebního materiálu. Pro snížení a zprůhledně nákladů nabízíme Smlouvu servisní podpory a pronájmy multifunkčních zařízení a kopírek. Zajišťujeme rovněž analýzu eDoc, která pomůže nalézt optimální tiskové řešení a snížit náklady.

 

Počítače, notebooky

Specializujeme se na prodej výpočetní techniky, nabízíme Vám kvalitní počítačové sestavy a servery, notebooky, netbooky, PC komponenty a počítačové příslušenství. Provádíme také kompletní servis výpočetní techniky od všech výrobců v našem servisním centru, zajistíme antivirovou ochranu Vašeho počítače, nebo Vám pomůžeme s vytvořením a správou firemní počítačové sítě. Ve snaze jít vstříc Vašim požadavkům rovněž nabízíme možnost nákupu na splátky.

 

Spotřební materiál

Spotřebním materiálem pro kancelářskou techniku jsou hlavně tonery, inkoustové cartridge, dále pak tiskové jednotky, startery, nádobky na zbytkový toner, jednotky optického válce, zapékací jednotky a přenosové pásy. Seznam spotřebního materiálu je uveden v Návodu k obsluze, dodaném s Vaším tiskovým nebo kopírovacím zařízením včetně předpokládaných životností. Do této kategorie můžeme zařadit také papíry a další tiskové materiály.


V naší nabídce máme spotřební materiál od všech značek kancelářských zařízení (Konica Minolta, Canon, Hewlett Packard, Brother, Epson, Sharp, OKI, Kyocera, Lexmark, Xerox, Ricoh, Toshiba) a to jak originální spotřební materiál, tak i alternativní materiály, popř. renovace.


Nabízíme široké spektrum kancelářského, fotografického, hlazeného i potahovaného (lesklý a matný) papíru různých značek.

 

Kancelářské potřeby

U nás nabízíme veškeré vybavení pro kanceláře. Najdete u nás papírnické zboží, kancelářské potřeby, psací potřeby, nástroje pro archivaci, třídění a správu dokumentů, nejrůznější kancelářskou techniku a také různé druhy tabulí určené pro prezentace a mnoho dalšího.

2012-2015 Timco s.r.o. | všechna práva vyhrazena Design: Jiří Brda  |  Web | www.reklalink.cz