Kancelářská technika

Pronájem multifunkčních zařízení a tiskáren

V dnešní době nabízí společnost Timco s r.o., vedle prodeje kancelářské techniky, i možnost financování prostřednictvím pronájmu, popř. nákupu na splátky se společností ESSOX.

Pronájem zařízení

Zákazník uzavře se společností Timco s r.o. smlouvu o pronájmu na 36, 48 nebo 60 měsíců, zařízení zůstává majetkem firmy Timco s r.o. po celou dobu pronájmu. Zákazník platí sjednanou měsíční nájemní splátku. Po ukončení doby pronájmu má zákazník možnost zařízení za zvýhodněných podmínek odkoupit nebo vrátit zpět. Podmínkou uzavření smlouvy o pronájmu je uzavření tzv. SERVISNÍ A MATERIÁLOVÉ SMLOUVY.
 

Servisní a materiálová smlouva

Je smlouva, uzavřená mezi odběratelem a dodavatelem. Na základě této smlouvy je dle předpokládaného počtu zhotovených stran stanoven měsíční paušál. Tento je odběrateli fakturován měsíčně. Strany, zhotovené nad limit jsou doúčtovány vždy za 3 měsíce zpětně. Veškeré náklady, spojené s provozem zařízení, jako například dodávky spotřebního materiálu, náhradních dílů pro pravidelné prohlídky i při závadě a veškerá servisní činnost, zajišťující bezchybný provoz zařízení jsou prováděny ze strany dodavatele zdarma.

 

Obecné podmínky pronájmu si vyžádejte na e-mailu timco@timco.cz.

2012-2015 Timco s.r.o. | všechna práva vyhrazena Design: Jiří Brda  |  Web | www.reklalink.cz